Katarzyna Wilczyńska

Katarzyna Wilczyńska – kobieta na obcasach, ciągle w biegu, dynamiczna, ambitna, kreatywna. Założycielka Wydawnictwa Indygo Zahir Media, współzałożycielka czasopism: „Gerontologia Współczesna”, „Inżynier” i „Fizyk Medyczny” oraz topowego magazynu „Kosmetologia Estetyczna”.

Na swoim koncie ma redakcję kilku czasopism branżowych oraz książek. Uwielbia pracę nad kilkoma projektami jednocześnie.

Indygo Zahir Media stworzyłam w 2005 roku. Nazwa powstała z połączenia dwóch słów – mojego ulubionego koloru – indygo oraz słowa zahir, które w języku arabskim oznacza „widoczny, obecny, niemogący ujść uwagi”. Takie właśnie jest Wydawnictwo Indygo!

Swoje marzenie o byciu aktorką realizuje w pracy i w domu, wcielając się w role szefowej, matki, „żony” i przyjaciółki. Jest typową sową, lubi pracować nocami, twierdzi, że najlepsze pomysły rodzą się w jej głowie po zachodzie słońca. Znak zodiaku Panna, ale nie lubi kiedy wszystko jest idealnie poukładane.

Na miejsce do życia na stałe wybrała starą wrocławską kamienicę. Mimo młodej duszy, otacza się oldtimerami. Swoją prywatną twórczość chowa do szuflady art deco.

W życiu prywatnym zakochana w swoim partnerze, synu i starych samochodach. Uważa, że aby stać się kimś w swoim fachu, potrzeba pasji, determinacji, rzetelnej pracy, połączonych z odrobiną szaleństwa…