Kongres Przyszłości Biznesu Beauty 2

[rev_slider_vc alias=”intro”]

GDZIE JESTEŚ VS. GDZIE CHCESZ BYĆ czyli JAK UTRZYMAĆ MOC PRZEDSIĘBIORCY, JAK WYJŚĆ Z KOKONU "PRZETRWANIE" I ROZWIJAĆ BIZNES.

To już Dziesiąte Spotkanie Właścicielek i Właścicieli Salonów Beauty, edukacja permanentna!
Tym razem  spotkamy się w Trójmieście. Po roku zamknięcia pora na trochę odmiany! Edukacja w połączeniu z morską bryzą.

I powiem tak! Przestań się chować jak wystraszony kurczak.

Jest wiele jest salonów, które mogłyby “błyszczeć” pośród innych. Mają wszystko co potrzeba, żeby odnieść sukces, ale brak właściwego działania w odpowiednim momencie powoduje, że tkwią w marazmie, w lęku przed jutrem. Edukacja jest po to, żeby świadomie sięgać po więcej.

Znam właścicielki salonów, które nie odpuściły i ostatni rok przekroczyły swoje dotychczasowe granice. Jak to możliwe? Otóż nie wszyscy prowadzący biznes mają świadomość przedsiębiorcy.

W Polsce przedsiębiorcze myślenie wciąż też nie jest popularne, wciąż wiele osób tkwi w dawnych schematach. W branży Beauty model zarabiania w większości salonów opiera się na koncepcji sprzed 100 lat!!!
Nasze kongresy pomagają łamać te paradygmaty i każdy kto tego doświadczył nie boi się zmian. Na scenie kongresu pojawią się przedsiębiorcy, którzy poszli własną drogą, wybrali podróż w nieznane, bo tak wygląda własna droga. Sprawdzili, testowali, czasem doświadczali porażki.  Podczas kongresu podzielą się swoim doświadczeniem.

To nie etatowcy, którzy otworzyli działalność, żeby sprzedawać wiedzę zdobytą na etacie. Nasi spikerzy mówią o tym co sami sprawdzili, co stworzyli, czego doświadczyli. Pomyślałam kiedyś, że skoro Siła Wyższa postawiła na mojej drodze ludzi, których wiedza i doświadczenie pomogły mi mój biznes postawić na nogi, to każdy kto ma poczucie, że mogłoby być lepiej, kto czuje niedosyt, ale nie wie jak i co… powinien też mieć taką szansę.

Dostarczymy też wiedzy wspierającej biznesy – marketing i sprzedaż, a dodatkowo również wiedzy specjalistycznej podczas branżowych pokazów i warsztatów.

Biznes prowadzę od 25 lat. Od ośmiu lat w ramach projektu – marki, Biznes Beauty strategie i inspiracje rozwijam doradztwo, mentoring dla właścicieli (przede wszystkim właścicielek, bo one stanowią większość w branży) salonów w beauty w całym kraju i poza nim.

W tym czasie powołałam też Fundację Piękne Przedsiębiorcze, której celem jest wspieranie przedsiębiorczych kobiet, szerzenie świadomości przedsiębiorczej w społeczeństwie, docenianie zaangażowania.

Do zobaczenia  13 czerwca 2021r. w Trójmiescie!

Lucyna Wiewiórska

EFEKTY W BIZNESIE - JAKI TY MASZ NA NIE WPŁYW?

Gość specjalny X Kongresu - Adam Krasowski

W swojej pracy korzysta między innymi z nauk i ponad 50 letniego praktycznego doświadczenia wybitnego psychiatry – dr Davida R. Hawkinsa M.D. Ph.D. („Power vs Force”, „Letting go”) , którego narzędzia, rozwiązania oraz wiedza i efektywność tej wiedzy na zawsze uzyskała najwyższe uznanie i szacunek.

Adam był pierwszą osobą, która wprowadziła i przedstawiła w Polsce nauki Davida Hawkinsa włącznie z nauką dotyczącą uwalniania negatywnych emocji. Jest jednym z pierwszych, którzy uczą prawdziwego rozwoju świadomości.

Mamy ten niebywały przywilej gościć Adama kolejny raz i poznawać prawdę na temat nas samych i biznesu.

PANEL DYSKUSYJNY - PIĘKNE PRZEDSIĘBIORCZE czyli jak zarządzać pracą zespołu pracując za fotelem

Jeden z trudniejszych aspektów biznesu prowadzonego przez specjalistów pracujacych za fotelem – skalowanie obrotów. Nie da sie tego zrobic bez ludzi.

 

Pracownicy to wciąż gorący temat szczególnie kiedy wciąz dominuje rynek pracownika, Zaprosiłam do rozmowy doświadczone właścicielki salonów, zatrudniające kilku – kilkunastoosobowe zespoły, Piekne Przedsiębiorcze, pracujace nadal za fotelem i świetnie radzące sobie w biznesie. Powiedza jak sobie radzą w tym zakresie bedąc nadal świetnym specjalistą zza fotela.

Porozmawiamy na tematy:

Jak zatrzymac pracownika na 20 lat?

Jak organizować pracę zespołu, żeby wzrastało zainteresowanie klientem i opieka nad nim.

Jak wzbuidzać zaangażowanie i motywację zespołu.

Jak utrzymywać dyscypline pracy, a jednoczesnie doskonałe relacje.

Jak utrzymac duży zespół w małej miejscowosci?

Moimi gośćmi będą: Monika Ciukaj – Strefa Kobiet w Janowie Lubelskim; Jolanta Skąpska – Salon Urody w Radomiu; Ewelina Badan – Atelier Urody w Roczynach,  Elżbieta Zabłocka – Salon Kosmetyczny Marilyn  w Olecku, Edyta Zielińska Chocolate SPA w Malborku.

Doświadczenie tych przedsiębiorczych kobiet niech bedzie wspaniałą inspiracją do twojego sukcesu.

[themeum_title title=”NASI spikerzy” size=”36″ title_weight=”700″ color=”#ffffff” title_margin=”0 0 40px 0″]

Interesujące wystąpienia, studia przypadków, pasja, wiedza i doświadczenie. Oto nasi spikerzy Kongresu Przyszłości Biznesu Beauty. Podzielą się wiedzą, doświadczeniem i entuzjazmem, z którym wystartujesz aby rozwinąć swój salon! Przedsiębiorczość jest nasza pasją!

DAREK PUZYRKIEWICZ

DAREK PUZYRKIEWICZ

Specjalista od tekstów, które sprzedają, właściciel firmy Dynanet oraz współautor bestsellera Biblia e-biznesu 2. Nowy Testament. Od 2006 roku pomaga przełamywać stare, coraz mniej skuteczne schematy sprzedaży, narażające marki na odrzucenie ze strony klientów.

https://dynanet.pl/

PIĘKNE PRZEDSIĘBIORCZE

Czyli jak my kobiety możemy pomóc innym kobietom i odnieść sukces w biznesie. To spotkanie kobiet, którym leży na sercu ich biznes.

OKAZJE DO TOREBKI

Całe mnóstwo promocji, rabatów i okazyjnej wiedzy na rozwiązanie największej bolączki salonów – Jak zwiększyć sprzedaż w salonie!

BRR… INTERNET

Nie jest taki straszny :). Genialnie proste i  inspirujące metody angażowania klientów w Socjal Mediach

Zrzut ekranu 2017-07-30 o 11.56.52

CZERWONE SZPILKI

Czyli wszystko o marketingu do klienta, który jest kobietą.

MAŁA CZARNA

Sekrety sukcesu – kobiety, które odniosły sukces w branży. Jak one to zrobiły?

WINDĄ DO NIEBA

Kierunki rozwoju branży. Co się będzie opłacać w najbliższych latach?

Jak kalkulować biznes, żeby się opłacało 🙂

TOP TRENDY

Co w trawie piszczy? Na czym się koncentrować w najbliższych latach, aby zwiększyć zyskowność salonu?

BĄDŹ ZMIANĄ

Wizyta w sercu branży beauty to możliwość poznania ekscytujących innowacji dla Twojej marki, poznać co nowego na przyszłość i w jakim kierunku rozwijać robiąc to co kochasz – swój salon.

[themeum_title title=”Biznes Beauty Master Class” size=”36″ title_weight=”700″ color=”#ffffff” title_margin=”0 0 40px 0″]

Nowy element programu. Wykorzystaj wiedzę sprawdzoną w salonach. Dowiedz się co robią dziewczyny takie jak TY, żeby miec lepsze wyniki? Jakie metody stosują, żeby zwiększać sprzedaż, zatrudniać najlepszych pracowników, usprawniać komunikację zespołu i planować doskonałą obsługę klienta. Jak z szarej myszki stać się liderem rynku!

PIĘKNE PRZEDSIĘBIORCZE - wyróżnienia

Wpływ kobiet na innych wyraża się w tym, co robią.
Rena Bartos w książce Marketing to Women Around the World

W tym biznesie większość przedsiębiorców to kobiety… Podczas X Kongresu Piękne Przedsiębiorcze Branży Beauty masz okazję poznać:

  1. Kobiety, które odniosły sukces w branży.
  2. Ich inspirujące historie.
  3. Ich doświadczenia, które dziś stanowią genialny przykład jak działać, żeby rozwinąć swój salon.
  4. One są takie jak Ty. Posłuchaj ich. Zobacz, że to przecież może być również Twoja historia.Wyróznienia kobiet mocno zaangażowanych w rozwój biznesu beauty stały się nieodłącznym elementem konkresów.

CZY SABOTUJESZ SWOJE 6 - 7 CYFROWE CELE?

Jeśli nie planujesz takich zysków to odpowiedź brzmi „tak”, ale prawdopodobnie nie zdajesz sobie sprawy ze swojego potencjału.

Patrzysz na inne salony i mówisz:

  • bo mieszkam w małej miejscowości,
  • bo u nas to takie specyficzne środowisko,
  • bo…. ile ich jeszcze masz?

Prawdopodobnie całe mnóstwo, bo jeśli słyszy się takie rzeczy od dziecka, to nie ma co się dziwić, że uwierzyłaś w to. Jak się okazuje z tym też można sobie radzić. Podczas kongresu dowiesz się jak to zrobić.

A już od dziś zabierz umysł z tego czego nie chcesz, na to co chcesz.

ZOOM FACE & NATURAL HAIR
- ona chce pięknie wyglądać przed kamerką

Fundacja Piękne Przedsiębiorcze służy wspieraniu kobiet prowadzących własne biznesy. Równiez podczas naszych Kongresów kobiety dzielą się swoim doświadczeniem, pprezentują rozwiązania wspierające ich biznesy.

Jak zmienia się biznes, gdy zmienia się świadomość z kosmetyczki, fryzjerki, manicurzystki… na „przedsiębiorca”?

I tym razem zaprezentujemy panele nieodłączne biznesowi – sprzedaż, marketing, zatrudnianie, skalowanie, zarządzanie.

Poruszymy tematy trendów i podążania za nimi z odpowiedzialnoscią wobec klienta.

Po ostatnich zaskakujących niejednokrotnie wydarzeniach na całym świecie, kiedy to przenieśliśmy się przed monitory komputerów, przed kamerki pracując zdalnie, wiele osób wpatrując sie cały dzień w swój widok w okienku monitora zaczęło bardziej dostrzegac różne niedoskonałości w swoim wygladzie i poszukiwać rozwiązań w salonach beauty.

Po tym burzliwym okresie i pracy w piżamach prawie wszyscy mamy ochotę na zmianę wizerunku, a jednoczesnie poszukujemy rozwiązań łatwo dostępnych, szybkich i przyjemnych.

Mamy świadomość tych zmian.

To zachęciło nas do zorganizowania panelu branżowego, podczas którego zaprezentujemy kilka niestandardowych rozwiązań w zakresie kosmetyki pielegnacyjnej, upiększajacej, prozdrowotnej, ale przede wszystkim wychodzących na przeciw aktualnym trendom i potrzebom klientów salonów beauty.

Bedą to pokazy makijażu, makijażu permanentnego, pielegnacji włosów i ciała.

Będzie to doskonała okazja do poznania marek i ich produktów wpisujacych sie w aktualne trendy.

Wkrótce zaprezentujemy cały program panelu pokazowego w wykonaniu mistrzów!

KUP BILET NA KONGRES

[themeum_pricing_table title=”Bilet STANDARD -przedsprzedaż. Cena docelowa 870 zł” price=”647 zł” duration=”” pricing_content=”Udział w prezentacjach branżowych “ZOOM FACE“ 9.oo – 11.oo
Całodzienna konferencja 11.00 – 19.00
Przerwy kawowe
Lunch
Materiały szkoleniowe
Udział w losowaniu upominków od partnerów
Bonusy:
# Narzędziownik – SMS marketing – 33 smsy promocyjne – wystarczy wstawić swój produkt i wysłać! (przy zakupie biletów do dnia 30 marca 2021)
# Narzędziownik – Instrukcja do stworzenia własnych standardów obsługi klienta wraz z instrukcją wdrażania pracowników. (tylko do 15 kwietnia)
# Narzędziownik – Checklista do stworzenia biznes planu (przy zakupie biletu do 15 maja)
#Narzędziownik – Szablon ścieżki kampanii na nowy produkt lub pakiet ‌
‌#Rabat 55% na projekt Master
# inne…” button_url=”https://www.lucynawiewiorska.pl/product/x-kongres/” button_text=”KUP BILET” btn_color=”#ffffff” btn_bg=”#fc003a” color=”#ffffff” featured=”featured”]
[themeum_pricing_table title=”Bilet STANDARD -przedsprzedaż. Cena docelowa 470 zł” price=”297 zł” duration=”” pricing_content=”X Kongres Przyszłości Biznesu Beauty
Materiały z prezentacji branżowych “ZOOM FACE” 9.oo – 11.oo m.in.
– szkolenie – kreska permanentna
– szkolenie korekta”sińców” pod oczami
– szkolenie – endo masaż
– szkolenie – zabieg z polifenolami na zasinione oczy
i inne…
Całodzienny dostęp online do konferencji 11.00 – 18.30
Nagrania konferencji dostępne 365 dni
Materiały szkoleniowe
Bonusy:
Udział w losowaniu upominków od partnerów
Narzędziownik # Szablon ścieżki kampanii na nowy produkt lub pakiet ‌
Rabat 55% na projekt Master i inne…” button_url=”https://www.lucynawiewiorska.pl/product/x-kongres-online/” button_text=”KUP BILET” btn_color=”#ffffff” btn_bg=”#fc003a” color=”#ffffff” featured=”featured”]
[themeum_title title=”Partnerzy Kongresu” size=”36″ title_weight=”900″ color=”#888888″ title_margin=”0 0 5px 0″ subtitle_size=”16″ subtitle_weight=”300″ subtitle_color=”#333333″]
AQUACOM

AQUACOM

www.aquacom.pl

[themeum_button position=”center” btn_link=”http://kongres.biznesbeauty.pl/zostan-partnerem/” btn_name=”ZOSTAŃ PARTNEREM” target=”_blank” btn_text_size=”16″ btn_color=”#ffffff” btn_color_hover=”#ffffff” btn_background=”#8dc63f” btn_background_hover=”#72a230″ border_radius=”4″ btn_weight=”700″ btn_padding=”15px 25px” button_url=”#” button_text=”Buy Now” size=”16″ title_weight=”300″ rounded=”4″ color=”#ffffff” bgcolor=”#92278f” title_padding=”8px 10px”]

13 CZERWCA 2021

TYM RAZEM ZAPRASZAMY NAD MORZE 🙂

Hotel Haffner *****
ul. J.J. Haffnera 59, Sopot

                                

 

[themeum_title title=”GALERIA” size=”40″ title_weight=”700″ color=”#ffffff” title_margin=”0 0 60px 0″]
Warning: preg_match(): Compilation failed: invalid range in character class at offset 12 in /home/lucynast/domains/kongres.biznesbeauty.pl/public_html/wp-content/plugins/js_composer/include/classes/shortcodes/vc-basic-grid.php on line 175

    Korzystając z formularza zgadzasz się na przechowywanie i przetwarzanie twoich danych przez tę witrynę.