AYCOM NIEWÓJT

AYCOM NIEWÓJT

AYCOM NIEWÓJT

| www.criss.pl

AYCOM NIEWÓJT to firma rodzinna z tradycjami pokoleniowymi.

Założycielem firmy jest Wiesław Niewójt, utalentowany inżynier i konstruktor, absolwent Politechniki Warszawskiej. Firma jest producentem aparatów elektronicznych, za które otrzymała wiele prestiżowych nagród.

Od 2006 r. produkuje urządzenia marki CRISS, dla gabinetów kosmetycznych, kosmetologicznych i medycyny estetycznej, które zyskały uznanie branży BEAUTY i SPA, dzięki doskonałej jakości, niezawodności oraz nowoczesnemu wyglądowi.

Prowadzona jest przez czworo wspólników: Krystynę, Wiesława, Krystiana i Eryka Niewójtów.

Dodatkowo wspomagana jest przez kosmetologa –  Agnieszkę Niewójt, która wykorzystując swoją wiedzę, zawsze służy radą i pomocą, wychowując jednocześnie najmłodszego Niewójta – Kacperka.

 

Biuro konstrukcyjne firmy AYCOM NIEWÓJT wciąż opracowuje nowe aparaty oraz wprowadza udoskonalenia do istniejących.

Prototypy aparatów trafiały do Zakładu Kosmetologii Uniwersytetu Medycznego w Łodzi oraz Katedry Kosmetologii Społecznej Akademii Nauk w Warszawie, gdzie były testowane, a wszelkie sugestie i rady przekazywane konstruktorom AYCOM były natychmiast wdrażane do produkcji. Powstałe w ten sposób konstrukcje są chronione prawem na terenie Unii Europejskiej jako Wzory Wspólnotowe.

Wieloletnim konsultantem firmy jest dr n.med. Marzena Glinka oraz prof. dr hab. Ryszard Glinka

 

Na terenie całego kraju organizujemy pokazy, z omówieniem możliwości swoich aparatów. Warto zarezerwować ok. 3 godzin na prezentację i zaprosić swoją klientkę, z cerą której mamy problemy.
Każda sprzedaż aparatu, a także jego wypożyczenie, łączy się z obowiązkowym certyfikowanym szkoleniem, które jest w cenie aparatu dla wszystkich osób, które w Państwa Gabinecie będą wykonywać zabiegi.

Na pokazy i szkolenia jeżdżą do Państwa nasze instruktorki – kosmetolożki. Każda z wieloletnim doświadczeniem i odpowiednią wiedzą, którą starają się jak najskuteczniej przekazać. Opowiedzą wszystko o produkowanych przez nas aparatach i nie tylko. Nauczą praktycznej obsługi i zasad BHP.
Nie zatrudniamy handlowców. Dla nas najważniejsze jest dzielenie się wiedzą, dlatego stawiamy na instruktorki.

Szkolenie z karboksyterapii trwa 7 – 15 godzin.  Z oxybrazji 2 – 4 godzin. Jeśli jednak będziesz potrzebować więcej czasu, my jesteśmy do Twojej dyspozycji.

Gwarancja również jest bardzo korzystna dla naszych Klientów. Door to Door, dożywotnia, ale nie krótsza niż 36 miesięcy. Z bezpłatnym aparatem zastępczym.
Hot Line 7 dni w tygodniu, 24 godziny na dobę.

 

***************************************************************************************************************************

NAEXY Genuine Snail.

Piękno zaklęte w 3 kroplach. Dokładnie tyle wystarczy na całą Twoją twarz.

Cudowne serum z ekstraktem śluzu ślimaka.

Niezastąpiony jako preparat regenerujący skórę, odmładzający ją, działający przeciwbólowo przy oparzeniach skóry.

Chcesz zachować młody wygląd? Zastosuj NAEXY Black Caviar.

3 krople magicznego serum, zaaplikowane na skórę Twojej twarzy 1 raz dziennie, pomoże Ci uchronić skórę przed nadmiernym starzeniem się. Mało tego. Błyskawicznie redukuje cienie i worki pod oczami

 

Oba kosmetyki stanowią prezent dla wygranej osoby