CENTRUM ZDROWEJ STOPY – Małgorzata Wojnicz Sianożęcka

CENTRUM ZDROWEJ STOPY – Małgorzata Wojnicz Sianożęcka

CENTRUM ZDROWEJ STOPY – Małgorzata Wojnicz Sianożęcka

|

Małgorzata Wojnicz-Sianożęcka

W branży beauty od 1998 roku. Od 2012 własny Gabinet Zdrowia i Urody w Nowym Dworze Maz. A od 2016 także gabinet Alestopa.pl specjalizujące się dziedzinie trychologii, kosmetologii i podologii.  W listopadzie 2017 roku wyodrębnione Centrum Zdrowej Stopy w Nowym Dworze Maz wyposażone według wysokich standardów higienicznych.  W 2014 roku dodatkowo zajęła się szkoleniami podologicznymi. Wprowadziła na swój lokalny rynek jako pierwsza podologię i trychologię. Bardzo duży nacisk kładzie na edukację od przedszkola. W tym celu prowadzi liczne prelekcje dla dzieci w szkołach. Zorganizowała w swoim Powiecie akcję Zwolnij Cukrzyco!, która cieszyła się duża popularnością w małych gminach.

Współpracuje z Uniwersytetem Trzeciego Wieku oraz ze Związkiem Emerytów i Rencistów, ze Związkiem Diabetyków itp. Działa charytatywnie wspomagając swoją pracą i osobą potrzebujących.

Na co dzień pracuje w dwóch gabinetach podologicznych, prowadzi liczne szkolenia podologiczne. Jest autoryzowanym na Polskę instruktorem protetyki paznokci metodą Unguisan Classic.

Wprowadziła na rynek podologiczny w Polsce nową terapię wrastającego paznokcia metoda klamry tytanowej. W swoim centrum szkoleniowym współpracuje z najlepszymi wykładowcami w kraju i zagranicą.  Współpracowała w 2016 roku z komunikacją z pacjentem.pl, dając prelekcje w całej Polsce dla diabetyków. Była wykładowcą w Akademii Podologicznej w Katowicach.

Jest założycielem najliczniejszej i najlepszej pod względem profesjonalizmu grupy zamkniętej na fb podologia.eu.

Ciągle dokształca się u najlepszych szukając nowych rozwiązań terapeutycznych.

Praca, która wykonuje w gabinetach podologicznych, niosąc ludziom ulgę, jest dla niej spełnieniem marzeń i pasją. Stworzyła wokół siebie zespół ludzi także z miłością do podologii.

Specjalizuje się w terapii wrastających paznokci metoda klamer ortonyksyjnych oraz w protetyce paznokci metodą Unguisan Classic. Szkoli zarówno początkujących w dziedzinie podologii jak i doszkala już praktykujących podologów.  Prowadząc szkolenia stwarza atmosferę spokoju i opanowania, a wiedzę przekazuje w sposób łatwy do zapamiętania.

Prywatnie matka trojga dzieci, żona i szefowa.