GabinetOnline – system do obsługi salonów fryzjerskich oraz gabinetów kosmetycznych

GabinetOnline – system do obsługi salonów fryzjerskich oraz gabinetów kosmetycznych

GabinetOnline – system do obsługi salonów fryzjerskich oraz gabinetów kosmetycznych

|

Na rynku istnieje wiele programów pomagających w prowadzeniu działalności ale jest jeden który zdecydowanie bardziej jest nastawiony na pomoc salonom. To właśnie GabinetOnline. Czym się wyróżnia na rynku? Przede wszystkim spersonalizowanym podejściem do klienta nastawionym na nowe wyzwania i wciąż zmieniający się rynek.

Wiemy że dla małych salonów – 1, 2-osobowych nawet opłata miesięczna w wysokości 50-80 zł to spory wydatek, dlatego udostępniliśmy pakiety już od 19 zł netto miesięcznie z najmniejszą stawką za SMS ze wszystkich dostępnych w kraju systemów – już od 0.08zł za SMS. Nie pobieramy żadnych dodatkowych opłat a o tym, ile salon potrzebuje wiadomości SMS miesięcznie klient decyduje sam, samodzielnie doładowując konto w dowolnym czasie. Salony zatrudniające powyżej 5 pracowników bez górnego limitu mogą korzystać z naszego systemu już od 65 zł netto miesięcznie.

System oferuje również pracę wielooddziałową w ramach jednej firmy.

Słuchamy opinii i potrzeb naszych klientów w związku z czym jako pierwsi i na tą chwilę jedyni na rynku oferujemy w ramach abonamentu możliwość przyjmowania płatności (zaliczek lub innych wpłat) poprzez mechanizm płatności Online – bezpośrednio na konto salonu.

Korzystając z tej możliwości możesz wykluczyć sytuacje w których klient umawia się na kilkugodzinny zabieg i nie przychodzi a Ty tracisz tym samym czas, który możesz wykorzystać na innego klienta.

To tylko mały wycinek możliwości naszego systemu, gdyż po za standardowymi możliwościami tj. umawianie klientów, podgląd kalendarza, zarządzaniem personelem oraz statystykami posiada on znacznie większe możliwości i wciąż jest rozwijany.

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z nim na stronie