LUCYNA WIEWIÓRSKA

LUCYNA WIEWIÓRSKA

LUCYNA WIEWIÓRSKA

Doradzam właścicielom salonów beauty jak prowadzić salon z zyskiem. | www.lucynawiewiorska.pl

Doradzam właścicielom salonów beauty jak prowadzić salon z zyskiem. Biznes prowadzę od 25 lat. W swoim życiu, karierze przedsiębiorczej i edukacyjnej uzyskałam dyplomy w zakresie specjalizacji: ekonomista, pedagog, fizjoterapeuta, kosmetolog, podolog, trycholog.

Jak się czasem okazuje, wiedza specjalistyczna nie wystarczy, żeby prowadzić salon beauty z zyskiem. Kolejne rozwijane kompetencje – marketing i sprzedaż wprowadziły mnie na drogę mentorską dla właścicieli salonów beauty. Początkowo były to moje uczennice z prowadzonej przeze mnie szkoły kosmetycznej, które chciały rozwijać własną działalność.

Dane mi było trafiać w życiu na wspaniałych nauczycieli od najmłodszych lat i prawdopodobnie to oni zaszczepili we mnie zamiłowanie do nauczania. Najmłodszy z nich Adam Krasowski zaraził mnie naukami Dawida Hawkinsa, które wciąż stanowią największą dla mnie wartość.

Adam zainspirował mnie swoim podejściem do przedsiębiorczości innym niż ja postrzegałam wówczas.

Od siedmiu lat w ramach projektu – marki, Biznes Beauty strategie i inspiracje rozwijam doradztwo, mentoring dla właścicieli (przede wszystkim właścicielek, bo one stanowią większość w branży) salonów w beauty w całym kraju i poza nim.

W tym czasie powołałam też Fundację Piękne Przedsiębiorcze, której celem jest wspieranie przedsiębiorczych kobiet, szerzenie świadomości przedsiębiorczej w społeczeństwie, wyróżnianie salonów, które otwierają się na klienta, dostrzegają jego potrzeby.

Moja pomoc dla małych salonów w ostatnim roku zwiększyła ich przychody o miliony złotych.